18CHARKH
truck-sunset-daycab-clouds
back2
imge3

چند جمله درباره ما

شرکت هیراد مجد با موضوع فراهم کردن محیطی برای ثبت آگهی فروش ، ثبت آگهی اجاره ، ماشین های سنگین، ماشین آلات راه سازی و خدمات و لوازم یدکی راه اندازی گردید که هدف اصلی آن ارتباط بدون واسطه خریداران و فروشندگین است. تیم 18 چرخ بر آن شد که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش ماشین های سنگین کنونی کشور ، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها و فرصت های موجود به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازد و با نمایش لیست آگهی فروش و همچنین لیست آگهی اجاره گامی مثبت برای متمرکز کردن این فعالیت فراهم سازد.

برای دانستن اطلاعات به روز و اخبار مرتبط با ماشین های سنگین و نیمه سنگین می توانید به بخش وبلاگ سایت 18 چرخ مراجعه نمایید. هدف ما از ایجاد این سایت متمرکزسازی فرآیند ثبت آگهی فروش و ثبت آگهی اجاره ماشین های سنگین و همچنین نمایش لیست آگهی فروش می باشد. موازی با این دیدگاه نمایش لیست آگهی اجاره یکی دیگر از فعالیت های این سایت است. تیم 18 چرخ شبانه روز در خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان در تلاش هستند و برای رفع مشکلات احتمالی و نحوه ثبت آگهی توضیحاتی را در صفحه پشتیبانی و قوانین قرار داده اند. بعد از مطالعه دقیق این صفحه اقدام به ثبت آگهی نمایید.

خواهشمندیم پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را از طریق بخش تماس با ما ، با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

15
تعداد آگهی های اجاره
3240
تعداد آگهی های فروش
3255
تعداد آگهی های مجاز
3586
تعداد آگهی های ثبت شده

ویدیوی تبلیغاتی ما

اگر نمیدانید چگونه باید آگهی در 18 چرخ ثبت کنید این ویدئو را مشاهده کنید

فرم ورود

جهت ورود شماره تماس خود را وارد کنید

فرم ثبت نام

کد تاییدیه را وارد کنید